تبلیغ شما اینجا نیست!
» » مطالعه این کتاب را به والدین توصیه میکنیم
آموزش رایگان نقاشی

مطالعه این کتاب را به والدین توصیه میکنیم

تاریخ : 1396.06.03
نظرات : 0

مجله کودک : کتاب «چگونه فرزندان خود را تربیت نکنیم؟» اثر«سید مسعود راد» است. این نویسنده که تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی بالینی و تعلیم و تربیت و تجربه های زیادی در زمینه مشاوره زناشویی و تربیتی دارد.

 

تربیت فرزند پسر

 

تفاوتی که در روش و قلم وی با دیگر مولفان به چشم می خورد و همین امر هم موجب شده است، این اثر خواندنی و جذاب به نظر برسد، این است که وی مطالب علمی و دانش روانشناسی و تربیتی اش را لا به لای ضرب المثل،لطیفه ها و ماجراهای واقعی تاریخی و مشاوره ای آورده است. شاید تا به حال درباره نحوه و چگونگی تربیت فرزند شنیده باشید،یا کتابی در این باره خوانده باشید، اما این کتاب همانطور که از عنوان آن مشخص است، درباره چگونگی تربیت نکردن فرزند است و به روش های صحیح تربیت می پردازد. روشی که این کتاب دنبال می کند این است که نویسنده در پی تغییر والدین است تا از این طریق به تغییر و اصلاح فرزند برسد و نویسنده همین امر را هدف اصلی خودش برای نوشتن کتاب قرار داده است.

 وی از تربیت، تعریفی متفاوت دارد و می گوید که باید تغییری در نگرش خودمان ایجاد کنیم؛ مفهوم تربیت حقیقی این است که ما با روش های مناسب و کاآمد، به خود رو می کنیم و در تربیت خودمان بکوشیم.

  کتاب «چگونه فرزندان خود را تربیت نکنیم؟» اثر«سید مسعود راد» را انتشارات «برادری» چاپ کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

shabestan

کلید واژه ها :
تربیت فرزند در اسلام
دسته بندی :  کتاب کودک

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا