ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

فیلم انیمیشن آموزش تابلو ها و علائم راهنمایی و رانندگی

تاریخ : 1399.02.20
نظرات : 0

 

فیلم انیمیشن آموزش تابلوهای راهنمایی و رانندگی به کودکان

 

مجله کودک : کودکان ، بسیار با هوشند و به سرعت ، مفاهیم را یادمی گیرند . روش آموزش به کودکان ، با روش های آموزشی برای بزرگسالان ، میتواند از نظر مفهومی یکسان باشد ولی زبان کودکانه و جلب کودک ، برای یادگیری مفاهیم ، در آموزش کودکان ، اهمیت بسزایی دارد. شما می توانید هنگام آموزش یک مفهوم به کودک ، حتی اگر بسیار دشوار باشد ، به سادگی ، با استفاده از اسباب بازی و اشیائی که کودک به آنها علاقه خاصی نشان می دهد ، مفاهیم را به او آموزش دهید .

 

مفاهیمی مانند صحبت نکردن با افراد غریبه ، خطرات آتش ، اجاق گاز ، برق ، وسایل نوک تیز و .... را میتوان فقط با استفاده از عروسک ها ، ماشین های بازی کودک که خودمان بجای آنها و از زبان آنها صحبت میکنیم و ....

 

در این بخش ، با استفاده از انیمیشن ، قصد داریم تا کودکان را با نحوه عبور از خیابان و برخی علائم و تابلو های راهنمایی و رانندگی ،

 

به زبان کودکانه ، آشنا کنیم . 

 

 

 

توجه داشته باشید که با استفاده از خیابان های نمدی ، که روش تهیه آن قرار داده شده ، میتوانید یک خیابان را بصورت ساده ، شبیه سازی کنید و با استفاده از اتومبیل های کودک ، و نقاشی تابلو ها و علائم راهنمایی و رانندگی و عروسک های کودک ، مانند فیلم انیمیشن این مقاله ، آن را باز سازی و اجرا کنید . 

 

با این روش ، کودک ، دختر و پسر ، با نحوه کاربرد علائم در خیابان آشنا می شود و یک بازی شاد را تجربه میکند. 

 

حتما یک مرتبه ، امتحان کنید .

 

آموزش ساخت خیابان با استفاده از نمد و پارچه

 

آموزش ساخت تابلو ها و علائم راهنمایی و رانندگی برای خیابان های نمدی و پارچه ای ، برای بازی کودکان

 

آموزش طراحی و ساخت ماشین با نمد برای کودکان 

 

برای آشنایی با نحوه طراحی و دوخت انواع طرح های نمدی ، روی این قسمت کلیک کنید. 

 

 

لازم به ذکر است که این بخش ، توسط کودکان و روی خیابان با استفاده از پارچه و تابلو های تهیه شده توسط کودکان ، تهیه شده است .

دسته بندی :  بازی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا